» Poradna » Počítačové sítě

ADSL Extreme 4096 vs. nove tarify

mam ADSL extreme 4096 (tedy bez FUPu) od O2. mesicne platim 1664. porizoval jsem si to tehda kvuli tomu, ze nebyl FUP a byl to drazsi tarif, tedy na nem nebude tolik sosacu. potrebuju stabilni pripojeni k praci nutne bez vypadku. zatim za 2 roky ani jeden. ted FUP zrusili u vsech nabidek a navic maji 8 az 16MB. na linku je nemozne se dovolat, proto bych poprosil o radu, ma extreme jeste neco navic oproti tem novym tarifum co jsou ted? protoze ty jsou 2x rychlejsi a za 50% ceny. diky

Odpovědi na otázku

Technicky nema Extreme zadny rozdil.

Kyslik opakovane na tohle tema mlzi, pada spousta marketingovych kecu, ale je to tak. :o((

Kdyz si k tomu jeste pripoctete to, ze nam zrychli az od unora, zatimco novym zakaznikum + tem, co potrebuji* Duo a Trio balicky uz od rijna, mozna Vas napadne podobne jako me, ze by stalo za to to kyslikatym papalasum vysvetlit fyzicky...

*Vetsina lidi nepotrebuje ani hlas na pevne, presto za nej musi platit. Ted si asi maji poridit jeste nepotrebny mobilni hlas a smesnou IPTV.

A navíc počítejte s tím, že ode dneška má Vodoprd povinnost vaše konání na netu archivovat a předávat Policii, pokud si to vyžádá. Komunitní sítě to nemusejí dělat a také nedělají.