» Poradna » Ostatní

ADSL by Telenor

Máte s tím někdo zkušenost (rychlost, stabilita, technická podpora atd.)? Pro kamarádku mi vychází jako nejvýhodnější Nextra ADSLink Fun, 512/128 za 690 bez DPH, agregace 1:40, FUP snížení rychlosti na 64/64 po přenesení 8GB v měsíci.

Odpovědi na otázku

To bych taky chtel vedet. Jedu na adsl u skynetu uz rok a nemuzu si stezovat ale pres telenor by cena zustala a rychlost sla na dvojnasobek. Tak nevim zda mam prejit ci ne.

Koto, co máš u Skynetu za tarif? Uvažuju od nich o Sky FlexiDSL Super ADSL 1:40, bez omezení objemu přenesených dat, rychlost 2048/384 za 1416 Kč s DPH. Nemají prý FUP, ale zmiňují se o priorizaci paketů - což asi bude omezení u P2P stahování apod.Pokud si "stahovač", máš nějaké problémy s tou priorizací?Dík za info na jihra@atlas.cz