» Poradna » Web a internet

AdSense ověření účtu

Dobrý den,máme účte u Google AdSense a nedaří se nám jej ověřit, protože PIN na ověření nám stále nedorazil. Zkoušeli jsme již několikrát žádat o nový PIN, ale nikdy nedorazil a když chceme požádat nyní o nový, již to nelze.Dokážete někdo s tímto pomoci?Mockrát díky

Odpovědi na otázku

Napsat na support googlu.

Jasně, ale kam, žádný konkrétní mail se nedá dohledat a dovolat se jim také nelze. Na jejich support foru nikdo neodpovídá.

Mě přišel až napotřetí. Nevím, Google v tom má bordel. A kromě Google fóra a jejich nápovědy opravdu není jiná forma podpory.Takže zkoušet a zkoušet.

Nám právě nedorazil ani po třetí žádosti a již nová poslat nelze.