» Poradna » Programy

Adobe se na Win 10 samovolně zavře

nechápu, co se mi děje s programem Adober reader, kterým jsem normálně otevíral souboryna notebooku s Win 8.1.se při otevření pdf po pár vteřinách objeví okno s hláškou"Adobe reader.acroRd32.exe - Chyba aplikaceInstrukce na adrese 0x5b8f2b25 odkazovala na adresu pameti 0x0000002c. S pamětí nelze provést operaci:read.Kliknutím na tlačítko OK ukončete program".No ale na velkém PC, kde prakticky surfuje jen žena na fejsu a seznamu, se mi při otevření jakéhokoli souboru pdf stane akorát to, že ho načte ale po pár vteřinách zavře jako bych to zavřel křížkem já ....na notebooku jsem už Adobe nahradil Pdf-exchangerem, ale proč blbne i Win10 nechápu- na nb placený Kapersky internet security nic nenašel, na Win 10 žádný antivir není ale taky se nikam nechodí .....oba jsou připojeny na domácí wifi router

Odpovědi na otázku

A stává se to s jakýmkoli dokumentem nebo s jedním konkrétním?

otevřel jsem 5 různých souborůl pdf, všechny se po pár vteřinách samy zavřely - teď jsem spustil ještě úplný online scanner ESET tak uvidím ....

Ve Win.10 stačí pustit defender úplnou kontrolu a nebo použít tohle taky úplnou kontrolu. https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/th... }} jinak u mě to nedělá.

Taky mi AdobeReader11 začal padat i bez otevřeného dokumentu cca po 17 vteřinách.

Mě to dělá taky s jakýmkoliv pdf, dopoledne nic a až po obědě to začalo padat. Je to 18sec. Žádný email mezitím nepřišel, tak nevím čím to může být.

Mě už to začalo padat včera večer. Odpoledne bylo jsem z něho ještě tisknul, ale cca ve 21 hod. začal padat a ja je to tu napsané, ani nemusí být otevřený nějaký soubor.

projel jsem to Eset Online Scanner - úplná kontrolaWindows Defender - rychlá kontrolaMicrosoft Safety Scanner - úplná kontrolaNikde nic - nula nálezů - teď jdu odinstalovat Adobe 11 a zkusím nahodit Adobe10 - když to nepůjde, hodím sem na čtení aspoň ten pfd Exchanger ve free verzi

No odinstslovat,ale úplně všechny verze na to bych použil Revo Uninstaller. Zaky zkzsit test prohlížeče zda v něm něco není.https://cryptojackingtest.com/

tak teď nevím - mám raději ještě ten Adobe 10 odinstalovat pomocí toho odkazu a znovu ho nahodit nebo to můžu nechat když mi to už funguje ?

No pokud už funguje.tak bych to už neřešil.

to jsem spustil, nicméně potom mi hlásil pouze že jsem not protected ale dont worry ať si stáhnu Operu .....jinak jsem už Adobe 11 odinstaloval, nainstaloval Adobe 10 verzi Adobe Acrobat Reader DC verze 2018.008.20071už běhá jak víno ( jinak bez Adobe to pěkně otevíral i Edge, než jsem to nahodil ) .to starší Adobe jsem stáhl odtud:https://adobe_reader.cs.downloadastro.com/star%C5%A1%C3%AD_verze/

not protected nebo youre protected. To ti napsalo,že nejsi chráněny.

Tak jsem to aktualizoval, proběhly 2 aktualizace a už to nepadá :)

Ano dnes už to funguje, včera večer mi to padalo i při tom, když jsem dal program aktualizovat. Jo a přes ten Edge jsem to včera taky vytiskl.

Zdravím, jsem další, komu od včerejšího poledne padají PDF soubory v Readeru XI pod Win 8.1 se stejnou hláškou, i když cca za 5 sec. Po vystresování jinou poradnou, že hláška "Instrukce..." = poškozená RAM nebo OS, jsem restartovala asi 10x PC, přeinstalovala 2x Reader XI ze zálohy, smazala aktualizaci Win, po které to všechno začalo, projela Nortonem, Malwarebytes, HW Monitorem, Diagnostikou paměti Win - nenašly žádnou chybu, ale padalo to furt. Po přečtení zdejších příspěvků (díky za ně) jsem nainstalovala nový Reader DC s jeho ne-intuitivním a ne-přátelským ovládáním - padat přestalo, zatím! Takže asi tady je zakopaný pes.