» Poradna » Programy

Adobe Reader_alternativa PDF prohlížeče

Vím, na mnoha místech se to probírá, nicméně odpověď na to, co hledám já, jsem nenašel.Mimo rychlosti a nenáročnosti na paměť uvítám tyto 2věci: náhledy v Průzkumníku a možnost měnit levou a pravou stránku dokumentu (zobrazit první stránku samostatně). Je to dobré u dokumentů s rozložením přes dvě strany. Sumatra nebo Foxit Reader jsou sice dobré, ale stejně skončím nakonec u toho AReaderu kvůli tomuto... ;-( díky za tipPetr

Odpovědi na otázku

AdobeReader 9.3

používal jsem poslední 9 (9.5.5)jsou v nich tak velké rozdíly?

no v 9.3 mi všetko čo opisuješ, išlo v pohode. Teraz mi nanútilo XI ku. Pomalšia ako 9. a idem len kurzorom okolo súboru v zložke a zjavne pribrzdi pohyb, ani nejdem otvárať. Šipky pre skok na začiatok a koniec tu nemôžem objaviť. Skúšal som Foxit Reader, ale niesom vôbec spokojný. Niekomu vyhovuje to, inému iné

umí i ty náhledy v průzkumníku? jednou jsem to zkoušel a nějak to nefungovalo. Možná 64bitové windows7 dělaly problém. I s updatem pro tuto věc...

A nebyla to spíše chyba toho exploreru?

Já nevím jak průzkumík, ale nautilus mi ukazuje ikony jako náhledy na pdf. To mám AR, gv a Evnce document viewer.PrasatkoPee

co je nautilus? něco pro linux?

Ne, pro Gnome.PrasatkoPee

Já, jelikož pracuji téměř denně s pdf mám licenci na Acrobat XI PRO a nemůžu si vynachválit, ano, možná je trochu pomalejší než předchozí verze, ale má v sobě spoustu funkcí, včetně zabezpečení, úpravu textu, optimalizaci pro web, mobilní zařízení. Velmi kvalitní nástroj. Jen ta cena nepotěší.

a rychlosta otravný balast pro aktualizování a spol

je to možné, explorer vůbec dělá pořád nějaké problémy a zamrzá. Našel jsem update i na tohle, ale stejně to nepomohlo. Na 32b Win7 to nedělá. Tak tady je odpověď - vrátit se k této verzi Windows místo 64. I když mám tady 4gb ram.Jak se dá uchránit od balastu pro aktualizování? Všechno vypnout?

Tak vyčisti pc od blbostí a od možné nákazy.64 bit OS 4Gb ram stačí v pohodě.Vyzkoušej na co jsem dal odkaz.Ta chvilka tě nevytrhne.