» Poradna » Programy

Adobe Premiere Pro - podobný program pre linux

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či nepoznáte nejaký video editor na strih videa, ktorý má +/- také funkcie a je zhruba takisto intuitívny, ako Adobe Premiere Pro a dokáže fungovať pod Ubuntu 18.04. Najlepšie, ak by bol zadarmo, no môže byť aj platený. Ďakujem.Môj PC:AMD Phenom II X4 9258 GB 1066 MHz DDR32 TB HDDAti Radeon HD5450 1GB

Odpovědi na otázku

já mám nejradši KDEnlive, ale v nabídce je třeba i OpenShot. Z placených třeba LightWorks nebo DaVinci Resolve:https://www.root.cz/zpravicky/profesionalni-e...

Ďakujem moc, idem skúsiť tie KDEnlive a DaVinciho.