» Poradna » Programy

Adobe premier PRO

Ahojte,prosim Vas, mohli by ste mi poradit ako mam v programe Adobe Premier PRO upravit video tak, aby mi cast vo videu bola zakockovana? Konkretne sa jedna o reklamu ktora nemoze byt pouzita.V programe som zaciatocnikDakujem.

Odpovědi na otázku

Program je profesionální, hledej podporu po stisku F1 je vč. vizuálních pomůcek. Na webu má navíc tutoriály vč. dokoupení na DVD. Pokud nevíš kde máš efekty / plug-iny tak jsi zloděj protože nikdo nekoupí SW za ty $ aby pak hledal takovou základní věc.

Mimochodem = tohle není SW pro začátečníka!! PinnacleStudio ti projekt nahodí v sekundách bez nastavování a to co chceš má taky a dobře zvládnuto.

A pokud si někdo myslí, že kecám je to naprosto obyčejný efekt Mosaic (nastavíte In / Out časovou vztažnost) a můžete kouzlit kdekoliv v movie.

Neuvěřitelné amatéři se pouští do profi SW:http://abload.de/img/snap7131rqzl1.png

Jak jsem viděl jen ten titulek "Premiere Pro" napadlo mě hned, že to asi nebude uplně origoš a zároveň mě okamžitě napadlo, že to bude něco pro tebe dolphe.... otevřu to a vidim hned dvě odpovědi, na který jsi si dokonce obě sám odpověděl.... ty si fakt naprostý paranoik, jediný co tě zajímá je lidem co hledají pomoc s hardwarem psát aby si koupili věci za desetitisíce, zbytek je brak, lidem co mají problém se softwarem taky neporadíš a zajímá tě jen jestli je legální. Jsi ubožák.

Víš co, pokud někdo chce hrát super hry (poslední) na NB a ještě za 15 litrů = jeho problém, to samé na laciné stolní mašině. Něco jsi si popletl to není problém můj, to oni mají tyto nereálné požadavky a někdo by je měl vrátit na zem. To, že např. já normálně kupuji (a nejsem sám) PC na doma, nic moc to není a bez monitoru / disků i např. skeneru či tiskárny dám +22 litrů nepovažuji za nic nákladného a nezlob se, ale i z hospody tě bez $ vyhodí!Pokud si někdo warezí ty chytráku SW tak ať si poradí sám, jeho warez = samouka. A pokud ještě není schopen najít jeden dynamický a jeden statický efekt no nezlob se na mě, nemá "zatím" na takový SW makat.

- ad hardware - mluvím hlavně o tom, když někdo napíše ať mu někdo něco poradí do ceny XY a ty mu napíšeš nebo doporučíš něco co stojí řádově několikanásobně víc (pochop že někdy se dělají kompromisy, neřeknu plus třeba 10/20%, ale tvoje některé "nabídky" mě fakt dostaly)- ad software - neřikám že fandím warezu, ale je rozdíl když někomu něco nefunguje, třeba hra, hází mu to chybné hlášky apod. a má warez. Pak se dá předpokládat, že to může být tím. Ale např. v tomto případě, kdy se uživatel ptá jak něco udělat, je tato informace (že má warez) naprosto irelevantní. A to že se ptáš jestli někdo má něco legálně naprosto vždy, i když to s dotazem nesouvisí, to těžko popřeš...

1. Já ideálně doporučuji to co sám vyzkouším nebo se podrž mám to přímou zakoupeno, tak to totiž mohu doporučit s čistým svědomím a ne nutit lidem něco neotestovaného jen proto, že je to laciné. To se nezlob teda. Jinak ty nabídky klidně najdi, určitě nikdy nikomu nedoporučuji na kancelařinu místo PC za 9 litrů střižnu za 50, a pokud chce někdo hrát na NB hry raději ho upozorním na herní, pokud chce někdo dobře skenovat doporučím mu jen skenery které znám či přímo mám.2. Je irelevantní, ale je to zní patrno. Chápeš, že když si koupíš např. Premieru, jsi již s ní seznámen, základy? Díky ceně ti to prostě neunikne a dohledáš si co je třeba = umíš v tom chodit. Plus máš i nárok na spoustu rad v ceně produktu.> Ocenil bych, kdyby min. každý uvedl ano není koupení nemám na to, ale vím že dobře to není a zda i tak někdo poradí. Odpověděl bych bez narážek. Chápu to.

ad 2. tentokrát musím nesouhlasit. To, že je Adobe Premiere Pro je profi SW a drahý = triviální otázka nemusí vždy znamenat, že dotyčný tazatel je zloděj. To bych potom do té kategorie mohl patřit i já. S Adobe Premierem Pro nedělám a nemám s ním žádné zkušenosti, přesto ho mohu používat a legálně. V práci máme předplacený Adobe CC a ten obsahuje všechny produkty Adobe, tedy i ty, v kterých nepracuji. Jelikož Adobe umožňuje používat 1 licenci na dvou PC s podmínkou, že obě nesmí být použité naráz, bez problémů doma Adobe produkty legálně používám, i když je koupené nemám. No a dokážu si živě představit, že přítelkyně bude po mě chtít upravit nějaké domácí video udělané fotoaparátem a když mohu používat Premieru, nebudu si kvůli tomu kupovat nějaký jednodušší SW na úpravu videa. A protože v Premieře nedělám, než dlouze hledat všechny možnosti SW, je jednodušší se zde optat a docílit výsledku o mnoho rychleji. I když samozřejmě je lepší se s programem naučit. Aleš

Ne, to by šel na jiné profi fórum u pracovních věcí by věděl i od kolegů kam zajít a jak se ptát či přímo shlédl dodaný videotutoriál některé jsou v základu na instalačním disku či pro stažení. Navíc nápověda (není-li SW blokován) je komunitní více než názorná a poměrně přesná vč. efektů a jak se s nimi pracuje na timelině.Takže to opravdu nelze takto omlouvat.

Jo pro přítelkyni stříhej v PinnacleStudiu, SW za babku a rychlejší = projekt je mžik.