» Poradna » Programy

Adobe flash player

Dobrý den, mám takovou domácí filmotéku která má 17,6TB, a všechny filmy a seriály jsou překonvertované do .swf. Když jsem si chtěl po několika letech něco z ní pustit tak jsem zjistil že nic nejde přehrát, protože se prý jedná o nepodporovaný formát, nebo potom třeba windows media player píše toto: https://ctrlv.cz/O3rC . Adobe flash player je nainstalovaný a ten server na kterém je ta filmotéka tak pořád nějaké filmy nonstop stahuje a převádí do toho swf, i teď a s tím problém není. Neví někdo co s tím, tedy kromě změny formátu. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Vlc to přehraje...

No právě že ani v něm to nejde

vygůgli si a stáhni flashplayer_32_sato je přehrávač, který přehraje flash

VLC prehraje nativne flash formatu FLV. SWF zvladne pouze v pripade, ze se jedna o obycejnou animaci a nebo neinteraktivni video soubor (mux MP4), coz pravdepodobne v tvem pripade neni. Aby ti to slo ve VLC, musis mu pomoci instalaci kodeku FFDshow. A nebo nejrychlejsi cesta - zmenou jedne hodnoty v registru z “0” na “3” dle “Metody c. 2” v odpovedi pod odkazem nize povolis prehravani lokalnich SWF v Media Playeru. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windo...

A důvod konverze do .swf? Když už tak .flv by bylo lepší variantou.
Každopádně pokud ti jde pouze o přehrání souborů, můžeš zkusit nainstalovat K-lite Codec Pack Standard https://codecguide.com/download_kl.htm . Ten by měl mít také možnost přehrát tento formát. Dá ti to podporu všech formátů do Windows Media Player, takže nebudeš muset přecházet na jiný přehrávač .

Pokud chceš svůj SWF archív používat více, asi bych ho bezeztrátově zkonvertoval do nějakého běžného formátu. Tím se definitivně zbavíš závislosti na mrtvém flashi.