» Poradna » Programy

Adobe Creative Suite CS4 Install error

Mám problém s instalací tohoto balíku.
tento screen napoví víc

s154.photobucket.com ...

vidím to na problém s instalací na cílovou partition, nějak se tam defaultně vybral disk D:\ který je formátovaný pro linux a je tam boot sektor. velikost je asi 100MB, takže nechápu proč to vybere vždycky D:\ ... potřeboval bych to nainstalovat na F:\

Odpovědi na otázku

Často mi pomohli (pokud tam zrovna seděl někdo ochotný) na podpoře http://www.amsoft.cz/Podpora/main.html... ...