» Poradna » Programy

Adobe After Effects CS4 - český překlad

Chci se zeptat jestli se dá někde stáhnout čeština na tento software ( Adobe After Effects CS4)
nějak jsem ji po dlouhém hledání nenašel. Je to škoda že na plno zbytečných střihacích programů překlad je, a ne jeden z nejlepších programů na video snad není

Odpovědi na otázku

první odkaz google:
http://www.adobe.com/cz/products/aftereffects/...

Produkt je dostupný v následujících jazycích:

* angličtina,
* francouzština,
* němčina

* italština
* japonština

* korejština (pouze v systému Windows),
* španělština.

Jakákoli jiná - neoficiální jazyková verze není legální.

Jako stahování z warezu?

Řekl bych, že ta čeština se jen tak hooodně dlouho neukáže. Inu jsme malá země a nic pro svět neznamenáme. Krom nějakých sportovních, či vědeckých úspěchů. Tak že, jedině se to naučit v Angličtině, a pokud je to student VŠ měl by umět anglicky nebo německy, a pokud je to laik a zajímá se o to ( tvorba videoklipů atp. ) tím lépe že se naučí cizí jazyk. neb kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem.

Tak proč je Photoshop atd.. v češtině..???

Potřeboval bych taky ale na cs5.5:(

Ak zháňa niekto SLOVENČINU na Adobe PREMIERE tak som to preložil--> www.pmx-preklady.webnode.sk <--Chystám sa akurát na Adobe After FX tak hádam sa dočkáte Ale Premiere je v SLOVENČINE a aj After FX bude v SLOVENČINE

Na akú verziu Premiere je táto slovenčina?Anglický súbor .dat v programe AAE nemám, len iné jazyky.