» Poradna » Programy

Adobe after effects cc

Dobrý den stáhl jsem si AAE cc trial verzi z oficiální stránek a nejede mne tam zvuk když tam importuju jakékoliv video prosím o radu Děkuji

Odpovědi na otázku

Nejedná se náhodou o AAC? Potom AAE CC bude potřebovat QT, nebo ne?

Adobe After Effect nepracuje se zvukem jako třeba Premiere nebo Vegas.Pro spuštění se zvukem musíš použít preview(v pravé části programu u play atd.) počkat, až se "vyrenderuje" obsah a znovu spustit preview, pokud máš samostatnou zvukovou stopu.U videa se zvukem si nejsem jistý jak to funguje.