» Poradna » Programy

Adobe Acrobat reader DC a digitální podpis

Ahoj, poradí prosím někdo s digi podpisem v adobe acrobat reader dc 2018.011.20040? Ještě cca 14 dnů zpět to fungovalo bez potíží, dokument šel bez problému podepsat. Teď je situace taková že kliknu nástroje vyberu certifikáty, kliknu na digitálně podepsat, vyberu místo kam se podpis vloží, nasočí okno s certifikátem, dám pokračovat a následuje okno kde je tlačítko podepsat. Není zašedlé ani tak něco ale kliknout na něj nejde. Netuší někdo v čem by mohl být problém? Nebude to nějakou kvalitní aktualizací Windows 10?Na pc je instalován Windows 10 s poslední aktualizací 1803. Tak aktualizace je tam ale myslím delší dobu než se projevuje nefunkčnost podpisu.Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

Ahoj, mám stejný problém. Podařilo se to nějak vyřešit?

stejna chyba zde - resil nekdo ... na tlacitko v poslednim Adobe Acrobat Reader DC kliknu podepsat ... a nic se nestane - nedostanu dialog kam ulozit podepsane PDF