» Poradna » Web a internet

Administrace routeru

Zdravím mám nový internet od O2 s modemem archer mr200.chtěl bych když se připojím přes internet do administrace routeru tak aby to nebylo vidět a bylo to skryto nebo abych mohl vše s internetem upravit ja.

Odpovědi na otázku

Ty mas na LTE verejnou IP adresu ze se z intrnetu dostanes do administrace?

jo

To máš internet přes SIM kartu?

jo

Takze mas verejnou IP a povolenou spravu na WAN portu (resp.LTE)? No spis mam za to ze keca nebo tomu spis nerozumis. Jaka je tedy tvoje verejna IP adresa?

Určitě nemá, je to tydýt, který vůbec neví o čem mluví.

Skrýt co? Přihlášení do routeru neskryješ, zapíše se do logu.

přihlášení do routeru myslím abych mohl ovládat router jenom já a nikdo jiný a abych nemusel zadávat 192.168.1.1 :/

Zdravím co takhle si stáhnout appku na ovládání toho routeruhttp://cz.tp-link.com/download/Archer-MR200.html

Abys mohl router nastavovat jen ty, k tomu slouží přístup přes jméno a heslo. když ty informace nebudeš vykládat všem okolo, budeš router administrovat jen ty

To je ta veřejná IP o které mluvíš?

Nastav si svoje heslo pro konfigurační rozhraní místo výchozího (to umí všechny routery).Podívej se jestli jde omezit ze kterých adres je přihlášení povoleno. Někdy jde změnit i port na kterém konfigurační rozhraní "poslouchá".

a kde to mám v nastavení najít? :)