» Poradna » Web a internet

Administrace menu

Na titulní straně mých web. stránkách chci smazat IČO. Kvůli EET jsem zrušil živnost, ale stránky si chci zachovat. Nejde se dostat do administrace menu. Je nutné kvůli tak drobné úpravě kontaktovat firmu, která mi web. stránky vytvořila?

Odpovědi na otázku

Tak logicky, pokud nemáš přístup do administrace webu, nic jiného s tím dělat nemůžeš.

Jestli stránky s IČ jsou věnované zrušené živnosti, tak snad bude lepší je smazat celé.

A co asi tak tipujes? Bez pristupovych opravneni, to mozes akurat zatriet centrofixkou na monitore.