» Poradna » Ostatní

Aderyder

Ahoj, prosím jak dostanu hudbu do ipodu? v itunes mám vytvořené playlisty, ale nikde nemohu najít jak je dostat do ipodu. maximálně se mi tam skopíruje playlist, ale né hudba. Někde na obrázkách jsem viděl že když je označený v itunes ipod, je tam mnoho záložek. Já tam mám jen dvě, ten playlist a nastavení... Ať dělám co dělám, nejde to.. ještě mi napadá, zkouším to v práci a tady nemám nainstalovanou zvukovku dočasně, protože mi ovladač bořil síť. je možné že absence ovladače na zvukovku nějak blokuje funkce itunes?

Odpovědi na otázku

Ježkovo kukadla, to sem vážně tak blbej že jsem otočil autora s názvem tématu? Safra