» Poradna » Programy

AdBlock pro celý PC

Je nějaký program, co by blokoval komplet všechny reklamy globálně v PC? Ne jen plugin do prohlížeče?Viděl jsem nějaké HW řešení přímo na router, ale existuje nějaký SW pro PC?

Odpovědi na otázku

A v cem jinem nez v prohlizeci potrebujete konkretne nejake reklamy blokovat? Par takovych aplikaci existuje (tj. obsahuji nejake blokovatelne reklamy), ale obvykle je pro ne nejake pomerne snadne reseni.

Neexistuje. Navíc normálně snad nikde jinde než v prohlížeči, reklamy neskáčou, ne?

Muze byt par vyjimek. Treba klasicka verze Skype (snadno resitelne) a podobne zalezitosti..Spis jde o to, zda tazatel neni v situaci, kdy potrebuje PC dezinfikovat.

Může být, škoda že to nespecifikoval. Mám trochu pocit, jestli náhodou nemá zasviněný systém nějakým adwarem a nechce to řešit blokováním reklam, místo vyčištěním systému.

Firewall - na linuxu iptables

ale jasne - tam je nutne to nejprve rucne nastavit

Upozornění na nelegální sw není reklama.

Nevidim smysl, ale na urovni PC doporucuji zmenu DNS serveru v systemuhttps://adguard.com/en/adguard-dns/overview.html176.103.130.130176.103.130.131Kombinace s nejakym pluginem do prohlizece typu uBlock je mozna.Neni zac.Pa.

Obvykle se reklamy blokují přes hosts soubor a nebo přes firewall. AdGuard je i pro Windows.