» Poradna » Web a internet

Adblock filtr dle stylu

Zdravím, mám nějaké vlastní filtry ve tvaru zableseny.web##div[style="width: 200px; height: 150px;"] ale nyní se objevují styly kde se pixely náhodně mění pomocí desetinných míst 200.782px 200.975pxJak toto vyřešit ?

Odpovědi na otázku

Tak proste pouzij nejakej slozenej selektor, ne?

Nešlo by to řešit přes min a max?zableseny.web##div[style="min-width: 199px; max-width: 201px; min-height: 149px; max-height: 151px;"]Ale jestli to bude fungovat netuším. Nevím jak přesně tyhle selektory fungují. Mě se všechny ty tečky, mřížky, závorky, zavináče a uzenáče pletou.

Zkoušel jsem, nepomohlo. Ono tím že je to v dvojitých uvozovkách, tak je ten styl asi myšlen doslovně. Možná ten styl nějak definovat přes regex, nevím, nenašel jsem k tomu žádnou užitečnou dokumentaci."slozenej selektor" - jestli se tím myslí class name popř. div id tak to tam aplikovat nejde

Ja na tyhle sracky mam plugin Stylus. Tam si muzustranky preskinovat jak chci - je to trocha prace, ale narozdil od adb to mam pod kontrolou a kdyz me nekde sere dementni barva nebo velka hlavicka, muzu.

Co třeba zkusit :-abp-properties() ?

Dík za tip, zkoušel jsem to ve stylu:-abp-properties(/width: 200[.0-9]*px; height: 150[.0-9]*px;/)Ale buď to špatně píšu a nebo že by to uBlock Origin nepodporoval ?Co jsem tak pochopil, tak u :-abp-properties se url nespecifikuje

Tak jsem to pochopil špatně ale ani toto nefungujezableseny.web#?#:-abp-properties(/width: 200[.0-9]*px; height: 150[.0-9]*px;/)

Tak -abp-properties uBlock nepodporuje https://github.com/gorhill/uBlock/wiki/About...