» Poradna » Programy

AdAware 07 a mizeni vychozi stranky

zdravim, po instalaci AdAware 2007 a projeti systemu mi vzdycky zmizne vychozi stranka v IE 7, i kdyz v nastaveni AdAware mam nastaveny seznam.cz.Nesetkali jste se s tim nekdo?

Odpovědi na otázku

Sory je to 2008

tady asi na verzi moc nezáleží, protože todlencto dělala jakási verze už před 3ma rokama (odhaduju). Co ale s tím netuším, jaksi tady tyto programy ani moc nepoužívám....takže se omlouvám za OT

to je rada jak noha, dik

prosím

Cookies ze seznamu považuje AdAware za nebezpečné (sledovací). Tak jestli prostě nemá takový postoj ke všem zmínkám o seznamu.

AdAware je jinak dávno pohaslá hvězda a žije jen z tradice.

dej ty cookies ze Seznamu do ignorovaných.

ja vim, ze kdysi se tam nastavaovala primo v AdAwaru domovska stranka prohizece a pak ji to nechalo byt..zkus pohledat

Už to tady několikrát bylo. Settings, Browsers, Read setting, Save

bylo, ale nefunguje

po projetí systému ti to najde něco společnýho se Seznamem,tak to označ a dej ignorovat.Potom případně nastav znovu Seznam jako domovskou stránku a projed to znovu.Už by to ten seznam nemělo odstraňovat