» Poradna » Mobily

Adaptivní jas - android 10 - Motorola

Zdravím. Používám adaptivní jas. Přes den je to v pohodě, ale večer to musím přepnout na procentní jas, protože je to hodně utlumené. A pak zase ráno na adaptivní. Není nějaká spolehliá app, která např. nastaví minimum jasu , nebo to řeší nějak jinak? Díky

Odpovědi na otázku

Tak zkus pohledat a nebo zkusit tuhle https://play.google.com/store/apps/details

Nastavení, obrazovka, nastav si "Úroveň jasu", která ti vyhovuje, případně vypni Adaptivní jas .