» Poradna » Notebooky

Adaptér pro notebook MSI

Dobrý den, spálil se mi napájecí adaptér pro ntb a potřebuji nutně sehnat nový.Parametry: 19.5V 9.2ANevíte někdo, kde bych sehnal?U CZC jsem zkoušel, ale jejich produkty nemají ani popisek.Děkuji (původní byl od firmy Delta Electronics)

Odpovědi na otázku

Vem Google zadej typ notebooku a adaptér a hledej.

Bohužel na tento typ nejde sehnat skoro nic ;)

Tak to zadej na eBay a má toho kamión.Pokud by jsi sem uvedl tajný typ toho notebooku tak by aspoň mohl někdo případně poradit. Takto tady akorát sepisujeme.

MSI GE62 2QE ApacheBohužel přes ebay nekupuji.Nemám patřičné požadavky

Hmm... tak to bude docela problém.To je herní a tam musí být co jsem nalezl 150 W150W 19V-19.5V 7.7A/7.9A 5.5mm*2.5mmKolega má herní Asus a musel ho kupovat za těžké peníze přímo v Asus.

Proto sháním 19,5V a 9,2A což je 180W.

Našel jsem tenhle, ten by vyhovoval.https://www.suntech.cz/produkt/383326-asus-orig-...

Tento má bohužel 19V

Ze zadu toho adaptéru je jeho číslo typové. Podle toho hledej.

Čokoľvek čo má Vaše parametre a nezabudnite na správnu koncovku. Môžete kúpiť aj zdroj s vyšším prúdom, ktorý vie dodať, potom máte záruku, že tú záťaž naozaj vydrží.

na ebay to je original asi za 1600kč i lodní dopravou asi 300kc

19.5V/9.2A znamená 180W (nebo silnější) napájecí adaptér.Výstupní napětí 19.5V mají např. nabíječky HP. Vhodná by mohla být např. tato:https://www.czc.cz/hp-smart-slim-230w-ac-ada... Tady najdeš obrázek na kterém je psáno že má 19.5V a 11.8Ahttp://www.edjet.co.kr/goods/view.php

Akorát ti nezaručím že ti bude pasovat konektor, protože nevím, co máš na tom původní adaptéru. Nicméně součástí je i jedna redukce, takže máš dvojnásobnou šanci že se to povede. A kdyby ne, tak šikovný elektrikář na tu redukci dokáže připájet konektor z toho odešlého.

Z manuálu:NapájeníAdaptér střídavého/ stejnosměrného napájení (1) (volitelně)150 W, 19,5V Vstup: 100~240V 50~60Hz Výstup: 19,5V 7,7AAdaptér střídavého/ stejnosměrného napájení (2) (volitelně)120 W, 19,5 V Vstup: 100~240V 50~60Hz Výstup: 19,5V 6,15ANalezeno:https://www.adaptershop.co.uk/original-msi-ge62-2qe-apa...

Schanim ten sami zdroj na notebok MSI tak se chci zeptat jestli jste sehnal a kde,jestli muzete poradit děkuji