» Poradna » Web a internet

Adapter připojení k místní síti nemá platnou konfiguraci protokol IP pomoc :( :(

Na klasickom stolovom pc mi internet ide teraz som nanom ale ked prehodím kábel do notebooku ukazuje mi dole v rohu žltý trojuholník a ked dam diagnostiku napíše adapter připojení k místní síti nemá platnou konfiguraci protokol IP !!! všetko mám v pc nastavene na automatiku DHCP atd a stale nič prosím o pomoc ..... Pridávam obsach ipconfig /all ....... Microsoft Windows [Verze 6.1.7601]Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.C:\Users\pc>ipconfig /allKonfigurace protokolu IP systému Windows Název hostitele . . . . . . . . . : pc-PC Primární přípona DNS. . . . . . . : Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridní Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne WINS Proxy povoleno . . . . . . . : NeAdaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti: Přípona DNS podle připojení . . . : Popis . . . . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8168C(P)/8111C(P) Family PCI-E Gigabit Ethernet NIC (NDIS 6.20) Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-24-1D-52-A4-6F Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano Automatická konfigurace povolena : Ano Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::6168:e4ba:b7d7:d26c%9(Preferované) Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 172.16.48.84(Preferované) Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.248 Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 14. června 2014 22:34:11 Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 17. června 2014 22:34:10 Výchozí brána . . . . . . . . . . : 172.16.48.81 Server DHCP . . . . . . . . . . . : 10.53.3.254 IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 234890269 DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-1B-10-D6-F3-00-24-1D-52-A4-6F Servery DNS . . . . . . . . . . . Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

..tvl.. kup si wifi router, strč do něj ten po*ranej kabel od poskytovatele netu a budeš mít konečně klídek .. . mít připojený kabel od netu k ntb, to je opravdu, ale opravdu zhovadilost.. .. sorry..

Poněkud nechápu v čem je to zhovadilost? Ethernet v NTB nebo v tabletu mi přijde zcela normální.

Mám podobný problém, vždy mi ho vyřeší vypnutí a zapnutí adaptéru, následně diagnostika a je to http://s20.postimg.org/4yaptoj3h/screenshot_87.png :) .

opravdu slavny realtek cpe se vsude zvukovky,sitovky hlavne GBE ale stoji zanic pady netu odpojovani atd....