» Poradna » Mobily

Adapter na dvoje bluetooth sluchátka

Zdravím,může někdo doporučit bluetooth adaptér na ketrý mohu připojit dvoje BT sluchátka. Adaptér bych chtěl připojit k TV. Něco jsem našel, ale rád bych věděl co již máte odzkoušeno. Pokud by se nechal pořídit na aliexpress za rozumnou cenu, bylo by to super.díky

Odpovědi na otázku

Uz sa to tu riesilo, pohladaj v poradni.Na Alikovi som myslim nieco videl, ale ci to funguje a aka je kvalita zvuku, to uz neviem.

k TV je lepší koupit normální domácí sluchátka na rádiové frekvenci = nemusí se párovat, je jedno, kolik máš k základnové stanici sluchátek.