» Poradna » Ostatní

Adapter Mini USB to USB a Xperia X1

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda by šlo přes "Mini USB 5-Pin Male to USB A-Female Adapter" zapojit do SE Xperia X1 třeba např. nějakou klávesnici nebo flashku, aby jí to načetlo? www.dealextreme.com ...
Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Copak to nikdo neví? Určitě se někdo najde ne? Jestli to někdo ví tak ať to sem pls napíše docela mě to zajímá.

Určítě najdete takovou, dělá se spousta USB kitů které mají možné i nemožné kombinace.

Je slibte že tu pak nebudete otravovat s dotazem proč když je to propojené tak to nefunguje..... ....

copak o tu kompatibilitu to neni problem, ale pak je tu potiz na strane OS (WIN 6.5 ? jestli se nepletu) + podpora na strane telefonu (proste strcit to tam pujde ale nebude to blokovat telefon, ci nebude si s tim vedet rady system, co je v nem, popr jestli to umi jedno win, tak je otazka jestli jine ano ci ne)

jinak do toho jde myslim namontovat i android froyo, anebo alternativni win gen. 6
(sestaveni ROM) z XDA develop (kde bude jina nadstavba, ktera ale nezere tolik vykonu a zaroven bude doplnena o podporu napr teto veci)

na tu klavesnici se zeptejte radsi zde:
http://smartmania.mobilmania.cz/forum/viewforum.php...

ci mobilmania.cz ci forum tam na nich