» Poradna » Počítačové sítě

Adaptér Ethernet nema platnou formu konfigurace protokolu IP

Mam novy pocitac s win10. Nainstaloval jsem si vsechny drivery a internet mi stale nejede.. Furt mi to hazi Adapter ethernet nema platnou konfiguraci protokolu IP. Zkousel jsem uz neco co jsem nasel na internetu, ale nic nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Počítač a nebo notebook?

Pocitac

Ale Win.10 si většinou stáhne vše sám,tak se podívej co máš ve správci zařízení.A pokud jsi správně připojeny k internetu,tak to tam dej aktualizovat kde jsou otazníky.

Ach jo

Tohle je zlo!

No tak začni hezky od začátku. Jak se připojuješ, jak máš nastavený router a jak máš nakonfigurovaný IP protokol.PrasatkoPee