» Poradna » Notebooky

Adaptér bluetooth

Ahoj všem,prosím můžete mi poradit který adaptér mohu použít pro připojení repro o celkovém výkonu 40W ??OS W10-32bit,USB 2.0https://www.czc.cz/4world-usb-micro-adapter-... https://www.czc.cz/asus-usb-bt400-usb-adapte... Díky moc za radu....Láďa

Odpovědi na otázku

výkon repro s BT adaptérem nijak nesouvisí Ten "výkon" dělá až ten reprák, bezdrátově jde cosi jako linkový výstup, takže je putna, zda to jde do repro či sluchátek.

OK,děkuji za reakci,mám starší NB bez bluetooth tak bych to chtěl propojit ale nevím kterej adapter...

Starsi NB bez BT a s Windows 10? Tady nas zase nekdo taha za fusekle.

Proč by nemohl mít win 10 na starším notebooku?

Tak mozny to je. Jenom mi to prijde divny, kdyz jsem mel bluetooth uz kdysi davno v notebooku, kde bylo pentium III a 256 GB RAM a na tom bys windows 10 asi nerozjel.

Z těch dvou je asi jedno, který vybereš. Fungovat by to mělo. Chtěl jsem ti sem dát ten co mám já, ale nikde už ho nemůžu najít. Asi už se nedělá. K jakému repráku to chceš?

Vybral jsem ten Asus a mám to už připojený k mikrosystému Panasonichttps://www.alza.cz/panasonic-sc-pm600eg-k-ce... Přibalený CD software nebyl ani potřeba :), po zasunutí do USB se to hned nainstalovalo a je to OK.Ten 4World USB MICRO Adaptér Bluetooth, v.4.0, Class 1 se mi nezdál jelikož tam uvádějí dosah 80m což je podle mě kravina a kdyby to takový dosah mělo obával bych se rušení přenosu BT.Děkuji a přeji všem pohodový den....Láďa

Dneska už jsou ty CD dost zbytečný. Všechno už se instaluje samo. Ten asus bude v pohodě. Taky by jsem ho asi volil. A to jde přes bluetooth připojit takhle velký repro? Já mám jenom malej bezdrátovej reprák sentinel. Těch 80 metrů je fakt dost. To si myslím, že ani reálně bluetooth nezvládne, ale třeba se pletu.

Jo přes BT jde připojit i větší a výkonnější repro.Jen musí repro podporovat BT Jinak 80m BT dosah je u mě kravina...

Taky si myslím, že těch 80m je přehnaný. Ty ale musíš mít připojený reproduktor do zásuvky co?