» Poradna » Windows (a jiné OS)

Active Directory ve Windows server 2012

Dobrý den,mám ještě poslední dotaz. Co to je Active Directory ve Windows server 2012? Mám totiž otázku, jaké možnosti nám poskytuje Active Directory ve Windows server 2012? A nemůžu to nikde najít.moc děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Tak to je rozsiahlejsia tema...Treba google a wikipediu a Knihu a VM a skusat.Pripadne si vybavit staz v nejakej firme, co AD services pouzivaju.

Uz vidim, jak si kvuli osuleni domaciho ukolu jde zarizovat staz ve firme. :D

"mám ještě poslední dotaz" nejak sa mi to nechce verit, asi za to, ze nelezis na smrtelnej posteli.

Budu upřmný (a trošku příkrý) - pokud nevíš, co a k čemu to je, tak to není nic, o co by ses měl zajímat.O AD se píšou tisícísistránkové knihy. takze nikdo ti to nerekne v jednom prispevku na zive :)

VELMI zjednodusene receno - je to replikovana databaze objektu a s ni související služby, slouzici k cenralizovane sprave uctu a dalších objektu, prihlasovani, prav, politik atd.Tzn. uzivatele se mohou hlasit do Active Directory, a ne lokalne ke svým pocitacum.MP

No, ale můžou se účtem z AD přihlásit i ke svému lokálnímu počítači...

A dokonce i ke svému vzdálenémuci dokonce globálnímu pocitaci.MP

Co jsi zač? Ty jsi dítě?Jak se můžeš ptát na elementární věci.Tohle si musíš nastudovat sám. To očekáváš, že ti tady bude dávat někdo odkazy na webové články a nebo na odbornou literaturu.Jestli jsi náhodou profík z oboru, tak potěš koště.