» Poradna » Notebooky

Activate windows search

Dobrý den chcem sa spýtať dal som si robit test cez antivýrusový program avast .A ukázali sa mi programi ktore spomaluju počítač .Activate windows search píše závažnost spomalenia 72%. Vie dakto prosim čo to je ? a či sa to dá dakde vypnúť dakujem za každú radu.

Odpovědi na otázku

či je to daka blbost aby som si kupil avast ?

Zbav se Avastu. A pokud si ho chceš nechat, odstraň z něho všechny součásti kromě webového a souborového štítu. Je to jenom nepotřebný balast...

a ktorý antivýrus používat ?

A neni tim mysleno, za je aktivni windows indexace souboru..?

ja neviem čo to je ale piše to tam v tom avaste ..._