» Poradna » Programy

Acronis OS Selector neumi bootovat?

Pokousim se pouzivat Acronis OS Selector pro prepinani mezi operacnimi systemy. Nicmene to vypada, jako by ten Selector neco neumel, protoze kdyz ma dojit na zavedeni konkretniho OS, kontrolka disku prestane blikat a na obrazovce zustane jen kurzor. Muzu nabootovat, jen kdyz vyberu moznost deaktivace Selectoru. V tom pripade mi po vyberu "deafult OS" rekne "Click OK to reboot", nacez pocitac zamrzne na cerne obrazovce s blikajicim kurzorem. Ctrl+Alt+Del zpusobi restart a zavedeni OS, ktery byl v Selectoru oznacen jako "default". Mam RAID 0 (ATI AHCI Compatible RAID Controller). Nejake napady, cim by to mohlo byt, popripade jak to rozchodit?

Odpovědi na otázku

Acronic má jako jedna z mála společností na velmi slušné úrovní technickou podporu - stačí napsat na info@zebra.cz