» Poradna » Programy

Acrobat Reader DC

Dobrý den,Jak zakázat automatické aktualizace v Acrobat Reader DC?Děkuji

Odpovědi na otázku

Zakázat automatické aktualizace (i jiné změny nastavení) lze pomocí programu Acrobat Customization Wizard DC ( http://www.adobe.com/devnet-docs/acrobatetk/to... ).

Jen dodám, že tohle je úprava instalacniho souboru Readeru, neni to program, kterým si něco nastavíš...

Víš o tom, že to jsou i bezpečnostní aktualizace? Pak stačí otevřít nějaké nakažené PDF a hned máš v systému breberku (nanejvýš můžeš mít štěstí a může ji zastavit antivir).

Používat jiný, normální PDF reader pochopitelně ...

To poradna povoluje prázdné Nicky? Jak máme vědět kdo nám píše a hlavně ani nevíme důvod zakázání automatických aktualizacích .

Jo kamaráde, tahle Poradna vůbec povoluje věci

Důvod zakázání automatických aktualizací? Co například to, že někdo má mobilní připojení, dejme tomu s limitem 250 MB za měsíc, a nemíní ho takto vyplýtvat? Lze to pochopit?

chcem zakazat automaticke aktualizacie Acrobat reider DC