» Poradna » Windows (a jiné OS)

Acrobat Reader DC - nelze zobrazit formuláře

Dobrý den, před časem jsem instalovala Windows 10, teď zkouším stáhnout formulář .pdf a nejde to - objeví se hláška, že PDF viewer není schopen ukázat dokument, avšak aktualizace z adobe.com mě ujišťuje, že mám aktuální verzi programu. Děkuji předem za rady ..

Odpovědi na otázku

Otázkou je, jestli "PDF viewer" je ve tvém případě opravdu Acrobat Reader DC. Pokud máš ponechány výchozí asociace, tak ve W10 je jako výchozí PDF viewer nastaven EDGE. Případně záleží na tom, čím ten pdf formulář stahuješ.

A ještě doplním, že i nový FF a i GCh má pro zobrazení PDF souborů své vlastní integrované doplňky.

Dej si soubor pdf jenom uložit, pak spusť ručně AR DC a ten soubor otevři odsud.