» Poradna » Notebooky

Acer V15 Nitro - nejde zapnout

Zdravím,mám 3 roky starý notebook Acer Aspire V15 nitro (i5 + GeForce GTX850m)Včera jsem chtěl notebook normálně zapnout, ale nenaběhl. Od té doby se pokaždé při zapnutí rozsvítí klávesnice na 0,5s a zase zhasne. Větráček se ani nehne.NOtebook jsem měl rozdělaný, deska nevypadá poškozeně. Dělal jsem restart BIOSU (baterií i tlačítkem) zkoušel jsem dávat paměti do jiného slotu, odpojit HDD, baterku - nic nepomohlo.Při připojené nabíječce svítí dioda nabíjení, notebook se chová stejně na nabíječce i na baterce.Poradíte mě co s tím ? Úplně vyhazovat se mě ho nechce....Má smysl sehnat jinou RAM a zkusit vyměnit ?Je reálné proměřit jen s multimetrem zdrojovou část ? (konkdenzátory jsou SSD)Existuje nějaký rozumný servis který udělá přijatelnou diagnostiku a neřeší to strčením desky do trouby ? :DDíkyy

Odpovědi na otázku

Tady ti nezbyde nic jineho, nez diagnostika v servisu.

Servis nebo koupit novej. Smiř se s tím, že tyto rádoby herní notebooky jsou prostě spotřebka.

Jen drobna uprava - koukam ze jsem napsal kondenzatory SSD - myslel jsem SMD

Môžete skúsiť odpojiť sieťové karty, aj tie môžu zablokovať spustenie systému ak sú poškodené.

Síťovou kartu jsem také zkoušel odpojit a nic :( půjčil jsem si jiné RAM, tak uvidím jestli to nerozchodím....Jinak to asi někam pošlu na opravu, nechci se ho zbavovat, přecijen se na tom dalo i poměrně slušně hrát :(

No, tak se nezapomeňte tady pochlubit. Já mám totiž pocit, že až vám sdělí cenu opravy, tak to rovnou jedním nápřahem hodíte z okna.

Je dost mozne, ze jeste pomuze reflow.