» Poradna » Notebooky

Acer travelmate 5760 ZG vymena cpu

Dobry den mam tady tento notebook Acer Travelmate 5760ZG je tam procesor Intel Pentium B950 a chci tam dat tady tentohttp://ark.intel.com/products/67356core i7Bude ten procesor fungovat bude kompatibilni. Presny popis notebooku.http://www.mall.cz/notebooky-znacky/acer-tm5... Dekuji za odpovedi. Nashledanou

Odpovědi na otázku

Jak uz psalo milion lidi prede mnou... ikdyz ho tam nacpes, tak ho nejspis nebude podporovat deska a bios a i kdyby ho podporovala, tak ho neuchladis...

Pokud dělají tento model s tímto cpu tak ano. Já takto upgradoval Aspire 5741 z P6000 na Core i3.

Ještě: doporučuji stáhnout servisní manuál. Tam to bylo uvedeno. Varianty CPU.

Příklad: v mém bylo uvedeno:CPU INTEL CORE I5 520M 2.4CPU INTEL CORE I5 430M 2.26CPU INTEL CORE I3 330M 2.13CPU INTEL CORE P6000 1.86

Já se obávám, že procesor bude napevno integrován do MB a tudíž vyměnit nepůjde. Jinak i většina dražších notebooků má při vytížení čtyřjádra problémy s chlazením v rozumných mezích.

Obáváš a nevíš !!! To je síla.. Dle servisního manuálu lze CPU vyndat !Možnosti:CPU/PROCESSORCPU(988P)I3-2310M 2.1GCPU(988P)I5-2410M 2.3GCPU(988P)I5-2520M 2.5GCPU(988P)I5-2540M 2.6GJe tam komplet demontáž a montáž včetně pastování. Dodržet !Toto hledej: Acer TravelMate 5760 Notebook Service Guide