Acer Travelmate 2430 a BT

Potřeboval bych poradit, jak na Bluetooth u Aceru Travelmate 2430. Nainstaloval jsem ovladače přímo ze stránek Aceru, ve správci zařízení vše ok. Když chci nechat vyhledat zařízení, vypíše to chybu, že mám ověřit, zda je radiostanice BT připojena (pravděpodobně k notebooku) a zda je cílové zařízení zapnuto. Není to můj NT, takže nevím, co na něm bylo prováděno, proto ta přeinstalace ovladačů. Má vůbec tento noťas BT? Může někdo poradit? díky všem

Odpovědi na otázku

muj bracha si z montazí v americe dovezl notes acer 3003wlmi sempron 3000+ taky si myslel,že tam je bt tlačitko na nem je ,ale ten dotyčne zřízeni tam není je kombinovano z vifi čipem ale nefunguje tak si koupil do usb bt dongle adapter a ovladače acer jej rozpoznaly a začelo to fungovat spojení mezi notesem a telefonem a i mím počítačem j asem si koupil taky ten adapter a sdílime spolem internet přes toto zařízeni.

jj, taky si myslím,že tam spíš není zítra jdu taky pro BT adaptér..snad dá ještě někdo info, kdo ten noťas přímo vlastní

Jak jsou nalepky vedle tuchpadu takse podivej jestli tam v tom popisu je vubec BT napsany. Popripade ze spodu NTB by mela byt nalepka s bluetooth logem. Pokud tam ani jedno neni, tak to BT nema.

díky za radu, zespodu to samolemku s logem BT právě má...zepředu na panelu jsou dvě kontrolky jedna pro wifi a druhá pro BT...

Tak nakonec to přeci jenom šlape, přes nokia popřípadě SE PC suite si to telefony najde...jinak sám NT nikoliv, pořád to chce ověřit připojení radiostanice...no a možná dobrá rada, ty dvě kontrolky na předním panelu noťasu slouží jako zapínání/vypínání technologie...