» Poradna » Notebooky

Acer swift 5 nejde nainstalovat w10 1705

Mám rok starý notebooku Acer swift 5 a notebook mi neúnavně nabízí aktualizaci na w10 1705 aktualizaci nejde nijak zakázat a porad mi ji to nabízí. Problém je totiž v tom že mi to po restartu hlásí že systém připravuje nové aktualizace a že se několikrát restartuje pak ale začne dole běhat jen takovéto kolečko a i po několika hodinách se nic neděje musím přes F5 obnovit předchozí verzi. Myslel jsem že je to ovládaci, nabouranym systémem tak jsem udělal tovární nastavení čistou instalaci ale problém přetrvává a když si aktualizaci nevšímám za chvilku se sama stáhne a nainstaluje a jsem tam kde jsem byl.

Odpovědi na otázku

Tak si stáhni a nainstaluj rovnou verzi 1709

1705 tuším nikdy vůbec nebyla, jinak vytvoř instalační flashku a udělej čistou instalaci na poslední verzi. Tovární nastavení a čistá instalace je krapet rozdíl, cože jsi vůbec dělal?

Čistá instalace.

Čistá instalece nepomůže je to to samé prostě se to zasekne na načítání je úplně jedno.

Problém přetrvává i u 1803 ale není to má chyba ale je problém na cestě Intel vs Microsoft.Dobrý den, novou aktualizaci ani technicky nemůžete nainstalovat, protože si nová aktualizace nerozumí s komponenty od Intelu. Je to chyba Microsoftu, v úterý 12.6 plánují vydat opravnou aktualizaci. není to tedy chyba na Vašem zařízení a nejste sám, kdo má tyto potíže. Smutné je to, že Microsoft dělá, že o ničem neví.