» Poradna » Notebooky

Acer swift 3

Dobrý den,máte někdo zkušenost s tímto acer swift 3 počítačem? https://www.electroworld.cz/acer-swift-3-sf314-56-nx-... Jít do něj, nebo se dá ve stejné cenové relaci (15 tis) sehnat lepší? Děkuji

Odpovědi na otázku

I3 8gen,8GB ram a 256SSD, je pekny. Porizujem jej. Takze se neboj. Sel bych do nej.

jasne, ze je lepsi za 15. i5 zacinaju na alze 12500

Například, prosím?

www.alza.sk, notebooky, filter, core i5, od najnizsej ceny, iba nove.

sorry, v tvojom pripade alza.cz

Vsechny z tveho vyberu maji TN display nebo min pametiTen Swift je do 15000 asi nejlepsi volba

presne navic i3 8gen nebo i5 7gen(8gen) nema sanci normalni uzivatel poznat zato 256SSD ci 4vs8GB RAM ano

ale jo, pěkný. Matný FHD IPS, grafika Intel, SSD. Fajn.Na běžnou práci OK. Zda to bude to pravé ořechové pro tebe musíš vědět ty sama, neb jsi nám neřekla, na co to máš v úmyslu využívat.

Řada Swift od Aceru je již několik let bestseller.Proč asi?