» Poradna » Notebooky

Acer nitro 5

Ahoj, zajímalo by mě, na kolik FPS by tento NB ujel minecraft - střední až max detaily (a jiné hry, ale ten minecraft mě zajímá nejvíc). A jestli by se ho vyplatilo koupit + kdyžtak poraďte nějakou alternativu. Děkujihttps://www.amazon.com/gp/aw/d/B074Q54GSR/ref=mp...

Odpovědi na otázku

Za tu cenu nic lepšího rodiče neseženou.

Akorát budou muset ještě zaplatit spoustu poplatků jako clo + DPH + poštu + zportředkování a vyjde daleko dráž než v ČR

Jasné, jsem tam jenom zadal z amazonu, v ČR to stoji myslim kolem 24k