» Poradna » Notebooky

Acer Nitro 5 a micro lagy ve hrách

Dobrý den, Mám druhým dnem notebook Acer Nitro 5 avšak během hraní Mafia Definitive Edition či Kingdom Come Deliverance mám během hraní micro lagy jak na nejnižší tak na střední či nejvyšší detaily Nevíte někdo co s tím?Specifikace:Amd Ryzen 5 3550h (2.1ghz - Turbo 3.7ghz)GTX 1650 4GB + AMD Vega 88gb RAM1TB HDD

Odpovědi na otázku

Máš HDD, tak se nediv. HDDčka jsou pomalý, hodí se jenom na data ale ne na to, aby na nich běžel Windows s hrama. Dej tam SSD.

Ale i na stolním PC mám HDD a jede vše v pohodě..SSD bych tam rád dal ale porušil bych tím záruku

Laptopovy disk muze byt o dost pomalejsi nez desktopovy.Instalaci SSD samozrejme zadnou zaruku neporusite. To je naprosty nesmysl.

acer neveim ale lenovo lepi plombu na srobik HDD. Odsrobujes, si bez zaruky.

Ne. Vymena disku na zaruku nema vliv. U zadneho laptopu.(Ledaze by se jednalo o poskozeni laptopu pri te vymene, zaruku na ten disk a podobne zcela jasne situace.)PS: A pokud nekdo tohle v roce 2021 nevi, aby by se o tehle problematice nemel moc rozepisovat. ;o)

mam to potvrdene od lenovaka a aj asusaka, u HP som si nie isty, ale ti neplombuju. NEMOZES rozoberat notebooky v zaruke, lebo ti odmietnu zarucnu reklamaciu.

https://www.windowscentral.com/how-upgrade-hdd-your-acer... Na ten jeden šroubek, na krytce HDD určitě nebude.

Bavíme se o Aceru a ty mi sem posíláš fotku Lenova ...

aj si cital na co reagujes? Uplne prve pisem "acer neviem, ale lenovo..."

A ty jsi to, co jsem postoval, četl?Jasně se tu bavíme o Aceru, odkaz byl k aceru.Já ti nerozporuji, že ty notebooky, u kterých je nutné sundat celý zadní kryt mohou ztratit záruku při porušení "pečeti" na některém šroubku (čemuž se v takovém případě nelze vyhnout, protože je právě nutné sundat celý zadní kryt), to ale není tento případ.

Vymena disku zaruku u zadneho laptopu nezrusi. Smirte se s tim.A je zbytecne tu lhat o tom, ze mate ty nesmysly udajne od nekoho potvrzene. :o)

naposledy sme platili 60nieco € za doplnenie RAM do vivobooku. To mate priamo v Ostrave, tak mi netvrd, ze to v CR neplati.

Klidne se nechte okradat, ale neradte to skodolibe jinym!

Jak jsi přišel na to, že má HDD?Třeba.https://www.k24.cz/product/708624/Acer_Nitro... Já tam vidím SSD (NVMe).Může tam mít cokoliv a přesný typ neuvedl.

Jiste.Zejmena na to KCD to ma vykon uz tak dost slaby a napr. jakekoli mirne prehrivani muze presne tyhle veci zpusobit.

POMALEJ DISK?