» Poradna » Notebooky

Acer nebo Lenovo notebook cca 20000.

Ahoj, potřebuji nový notebook. Na youtube, videa, dokumenty, občas nějaké starší hry. Notebook mám často na posteli (ne vyloženě v peřinách), nebo na klíně když zároveň sleduji TV. Rozhoduji se mezi Lenovo V330 nebo Acer Swift 3 Steel Gray (zde vidím výhodu kov) Co mysíte? Lenovo má větší disk na ty mé filmy, ale dalo by se řešit i externím diskem. Má i DVD mechaniku...ale úpřímně tu jsem pár et nepoužil. Ale čl ověk nikdy neví,ne? Pomozte mi prosím. https://www.alfa.cz/index.php U toho Aceru ještě INTEL, nebo AMD Děkuji

Odpovědi na otázku

pokud budeš hrát piškvorky nebo solitaire tak ok

OK co? Jeden nebo druhý a druhý z jakým procesore?

i5 s HQ a 1060

správný odkaz na porovnáníhttps://www.alfa.cz/basket.php

pokud nebudeš hrát hry tak je to jedno

plast vs. kovJe to fakt dneska jedno?

já mám doma plastáka už skoro 10let a funguje a plasty drží

Já právě nemám s plastem žádné zkušenosti. Proto se tážu tady

Swift je bestseller od Aceru.