» Poradna » Mobily

Acer Liquid Z630S LTE

Ahoj. Má někdo zkušenosti s telefonem Acer Liquid Z630S LTE.A jde aktualizovat na android verzi 6?Nemohu se rozhodnout mezi Acer Liquid Z630S LTE nebo Acer Liquid Zest Plus LTE Dual SIM, ale u toho nejde vyměnit baterie.Díky za rady a tipy.

Odpovědi na otázku

Z630S má výhodu nejen ve vyměnitelné baterií, ale má i lepšívýkon. Uprade na android 6 by měl jít.ale nevím to jistě.

Ahoj, mám ho približne 8 mesiacov batéria je super drží v pohode aj 2-3 dni pri bežnom používaní (facebook, instagram, nejaká tá fotka, volanie, sms) spracovanie nič moc no za tú cenu super. Displej má pekné farby aj keď sa mi už na malom kúsočku urobila oranžová šmuha, ale to mohlo byť aj pri páde "možno", prípadne vo vrecku. Ohľadne toho androidu mám 5.1 viac sa mi nedá nainštalovať.