» Poradna » Mobily

Acer liquid Z5 -- nefunguje

Ahoj, mám telefon Acer Liquid Z5 koupený asi v polovině června, a problém je ten, že od doby co se včera zasekl na seznamu wifi a hodinu tak svítil, po zavření krytu obalu zhasnul (asi za další hodinu) a od té doby podržením tlačítka zapnutí jen krátce probliklo podsvícení displeje a nic, připojil jsem ho na nabíječku, rozsvítil se displej s tím že telefon se nabíjí, tak jsem si řekl fajn byl vybitej i když ráno měl 80%, asi za dvě hodiny sem ho odpojil s tím že ho zapnu... a už neproblikl ani displej připojil sem ho teda z5 a v okamžiku připojení se rozsvítí stavová dioda modře a konec, svítila modře celou noc, displej se nerozsvítil jakože nabíjí, nefunguje ani restart natvrdo. Co stím? na reklamaci se mi s tím nechce, root nemám, telefon nikdy nespadl, ani nepřišel do kontaktu z vodou.

Odpovědi na otázku

Vytahnout baterku na par minut nepomohlo ? Odpojeni baterky nektere neduhy telefonu opravdu pomaha resit. Pokud ani to neprojde, tak mate jenom dve moznosti. Bud koupit telefon novy, a nebo to resit reklamacni cestou. Bohuzel s takovou elektronikou se toho opravdu v domacim prostredi moc delat neda.

Baterka se vyndat nedá

Tak prejdeme k bodu cislo dve, pokud neni jina cesta jak to poresit, zustava pouze reklamace .

Odneseno na reklamaci tak uvidíme D:

Baterka se vyjmout nedá, neboť je vestavěná.

Baterka vůbec není vestavěná, po sundání druhého šroubovacího deklu se baterie odpojí z konektoru a nechá se vyndat, je přilepená. Měl jsem stejný problém a pomohla výměna baterie, v té baterii totiž odešla elektronika. Přeji hezký den.

Mě se od nedávna sama zastavují videa na YouTube, signál mám a tak nevím proč se to děje

Hi, toto jsem měl u telefonu Acer Z4, odešla deska. Zaslat do servisu Acer. Desku vymění. Vše i doprava je zdarma. Trvalo to cca 5 dní. Telefon běhá perfektně. Servis a komunikace se servisem byla perfektní.Držím palce. René

Tento telefon mám také a je velmi poruchový, posledne se mi stava toto pomerne casto, ale vzdy se mi opět vrátí do normálního stavu.Dnes mi tento telefon fungoval také sem ho vypnul a po pokusu o zapnutí se mi nezapl, na displeji se mi oběvil lezici androjd, otevreny a v nem jsou nejake tabulky a nad ním je trojúhelník s výkřičníkem, také nepřišel ke styku s vodou ani s nijakým pádem, kdyz zmáčknu startovací tlačítku telefonu oběví se mi text: Now send the package you want to apply to the device with adb sideload (filename)...neustále se sekal, a častokrát nešel vůbec zapnout a nereagoval na nic...Toto se mi však stalo po prvé a nevím si rady, prosím o pomoc s tímto problémem a děkuji za odpovědi.

ahoj ja mam uplně stejný tip telefonu .. mam ho 14 dni stary a jednou mi spadl na zem ale takovím stylem že dopadl uplně rovně na zadní část telefonu no a od te doby mi svítí jen modrá dioda .a neni vubec zevnějš poškozen

Me se deje ze se mi sam vypne a zacne vibrovat jednou se mi roznil displej a dal ho do servisu vratily a tohle se mi zacalo dit :(