Acer eMachines E510 nebo jiný do 9000kč?

Budu si kupovat notebook a tak by mě zajímaly vaše názory na notebook Acer eMachines E510_301G16Mi (cca 8600kč).
Využívat ho budu na kancelářskou práci, internet, filmy...
Díky

Odpovědi na otázku

Já si koupil Acer Extansa 5220 HDD 120 GB,RAM 1024 MB za 8.600 s daní+- nějaké ty drobné.
Ale po mé zkušenosti ti doporučuji něco jiného než Acer.Na tomto modelu sem nemohl rozjet ve WIN XP wifi
spíš to vypadalo na špatný kus kde nešla wifi ale i ty jejich ovladače nejsou nic moc.Tak jsem odstoupil dle zákone ve 14 denní lhůtě od koupi a čekám na prachy.
Každý říká že Acer je na nic,i přesto sem si ho objednal a přišlo na mě zklamání.

jajsem na mem aceru normalne wifi rozjel je to extenza 5220 a wifina je atheros jen jsem musel ovaladac stahnout od vyrobce acer ho nemel k dispozici na vebu, ale ted tam uz je me funguje bez problemu jen jsem vymenil hardisk 80gb za 160 gb a pamet mel jen 512 mb ddr2 za 2 gb jinak spokojenost funguje dobre.

Vidíš já tam měl zase Broadcom NetLink.

Bud zdráv Fildo,

já sehnal Acer emachines E510, překopal jsem ho na XP z vist a šlape uplně vše. Acer není na nic, funguje výtečně pod XP. Jen je potřeba si najit ovladače na netu, ale to je to nejmenší.

Nekuj si Acer eMachines E510 odchazí zakladní deska a má blbou konstrukci lepší je dvoujádro extanze nebo jak se to píše ten ma odolnou konstrukci a je dost dobrej sám jsem ji ch mne vyskou šet 25 a všechny dobre a 5 Acer eMachines a byli pěkně nahovno ujednoho vitekla baterka udruhe se skoro rostavil plast jak žhvila a ujedne zahladní deska hned odešla!nekupuj

No jak věřit debilovi co neumí česky?