» Poradna » Notebooky

ACER e1-531g, klávesnice, sběrnice, grif

Ahoj, mám NTB ACER e1-531g a opravil jsem pant, ale při skládání mi nejde už 3. den nasadit kabel klávesnice do sběrnice. Máte na to někdo nějaký speciální grif? Díky

Odpovědi na otázku

Podaři se mi tam nasadit první polovinu, ale jako kdyby tam už nebylo místo a dál nejde zastrčit, půlka zůstane venku... https://prnt.sc/i9l4yt

S tím jsem měl kdysi také problém u jiného notebooku.Podrž si pinzetou ten plastový zámek, aby byl určitě nahoře (nezamknutý) a druhou pinzetou zastrč kabel.

Už jsem to skoro měl, fungovali čísla a klávesy F1-F12 + blok s PageDown tlačítkama ale písmena nikoliv...