» Poradna » Notebooky

Acer E 15 e5-511g-p3b0

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenost s tímhle notebookem acer E 15 e5-511g-p3b0.

Odpovědi na otázku

Tomu bych se vyhnul, to Pentium je fakt slabé, především výkonem na jádro. Jako minimum doporučuju Pentium 3825U:http://www.cpubenchmark.net/compare.php[]=2408&cmp[]=2579(single thread rating)

Přesně tenhle jsem měl v ruce úplně nový. Je nepoužitelný ani jako podložka pod skříň, jak jsou mizerné plasty. Start je na kafe, otevření tabulky na cigáro na ulici před vchodem baráku bez výtahu.