Acer Aspire TC 886 Gaming nebo HP Pavilion Gaming 690 001nc?

Vybrat PC Acer Aspire TC 886 GamingneboHP Pavilion Gaming 690 001nc ?Domácí využití , občas nenáročná hra.Děkuji za čas na odpověď.

Odpovědi na otázku

V dnešní době složené pc a ještě na intelu?Ty nevíš co s prachama?

Z těchto dvou bych si vybral nějaký třetí.Mimochodem na tu sračku od HP už jsi se ptal:https://www.zive.cz/poradna/zdroj-pro-pc/sc-2... Z hlediska možnosti upgrade HW je na tom ten Acer trochu lépe. Má alespoň standardní ATX zdroj i rámeček na zadní IO plech desky. Ale pokud chceš za každou cenu koupit nevýhodou neupgradovatelnou OEM sračku, nikdo ti v tom samozřejmě bránit nebude.