» Poradna » Windows (a jiné OS)

Acer aspire one

ahoj je mozne nekde stahnout instalaci win xp tu co davaji do recovery oddilu?acer aspire one (stary vrak bez cd mechaniky) dik za info

Odpovědi na otázku

vim ze to je staresina ale klelo neco na disku a nejde pouzit ani to jejich recovery proto ho hledam ke stazeni

je to kv60

Před týdnem jsem vyhodil do popelnice Acer Aspire One D250. Byly tam původně Windows XP, já tam měl na střídačku s 2GB RAM Windows 7 a Linux Mint. To recovery (dokonce bylo jedno i dual boot s Androidem) jsem už smazal, ale vždycky jsem tam OS instaloval buď přes USB flešku (Linux Mint) nebo USB DVD mechaniku (Windows 7). Přes nějaký Rufus nebo něco podobného šlo udělat i USB flešku bootovací Windows 7. Takže zkuste použít normální originál médium Windows nebo ISO přes USB flešku a odstranit všechny oddíly na HDD a instalovat odznova.

to jo ale v te instalaci bylo vse (antivir .........)

uvědomuješ si cos teď plácl za trapárnu?

A zbytečný balast.

co tim chces rict? mluv konkretne.jde o original recovery od aceru

ked si pravak, uchop to do pravej ruky (lavak lavej) druhou rukou otvor okno a vyhod to tak silno ako vladzes. Nema to zmysel, vykasli sa na to. Je to nepouzitelne, nepredajne. Strata casu.

ja vim je to pro stareho duchodce kterenu sem slibyl ze to zkusim

stiahni z ulozto iso winXP, aktivuj cislom na nalepke. Nic viac nepotrebujes

jj asi to budu muset udelat tak

Holt čistá instalace je na dlouho, kdyby to měl někdo zaplatit, tak se to vůbec nevyplatí. Teď právě instaluju čisté Windows 7 na starý Atom čtyřjádro se 4GB RAM s 2,5" plotnovým HDD a updaty Windows běží už 5 hodin a je jich necelá půlka.

no prave toho se bojim. z revovery to tam bylo cca za 30 min

bondy ty absolutn nevies o com pises. Ten notebook je 10 a viac rokov stary, ak aj by si obnovil system, tak updaty by sa ti robili za tych 10 rokov rovnako ako ked spravis cistu instlaaciu. Nevymyslaj, je to nepouzitelne, ziadne aplikacie tam nenainstalujes aj keby to hned malo win7 a aj ten za 5 dni konci. Zahod to a panovi kup repas minimalne s corei3 2***.

nevím, k čemu to ten pán chce používat, ale před pár lety jsem odstavil levný netbook z Atomem a 1GB RAM, protože ani s Lubuntu to na net nešlo vůbec používat.

oba mate pradu.vim o cem pisu .je to stary vrak