» Poradna » Notebooky

Acer aspire one - černá obrazovka

Zdravím Vás,Vlastním netbook acer aspire one, model d255. Donedávna fungoval bez problémů, ale poté se nerozsvítila obrazovka netbooku. Na různých stránkách jsem se dočetl, že to je běžný problém těchto netbooků, a našel jsem návody na flash BIOSu. Postupoval jsem podle návodů - tj. formát flash na FAT(32), dále jsem stáhnul nejnovější BIOS verzi ze stránky výrobce, nastavil prioritní bootování na flash disk atd, atd. Pokaždé ale ten netbook flash nabootoval, ale vždy naskočí hláška, že nebyl nalezen GRLDR. Pro jistotu jsem zkoušel reinstalovat i OS - win 7 64bit, 32bit, XP, ale nic. Prosím Vás tedy o radu, protože už netuším co stím dál. Děkuji

Odpovědi na otázku

A nepřestalo jít jenom podsvícení displaye ? Nabootuj live Ubuntu !

tak ani Ubunto nepomohlo,, mám to na ext. monitoru... a utilita v BIOSu na flash tam bohužel není..

Jak můžeš nabootovat na flash, když není do čeho? Musíš naformátovat flashku s DOS souborama. Pak se teprv nabootuje, tam spustíš update.bat a máš hotovo