» Poradna » Notebooky

Acer Aspire E5-531G

Dobrý večer, notebook bol oliaty vodou, notebook celý funguje s ničím problém nieje okrem klávesnice,ťažko sa stláčajú horné tlačidlá,notebook som rozobral nič mokré nieje lenže nefunguje klávesnica.Viete mi poradiť akú do notebooku kúpiť?poprípade čo skúsiť aby klávesnica nabehla?Notebook nieje môj,toto je všetko čo o ňom viem. ďakujem

Odpovědi na otázku

Klávesnici rozeber a vyčisti (na YT si najdi videonávod). Jinak klávesnice není drahá, takže se dá snadno vyměnit..

Myslíte že keď ju vyčistim takže bude fungovať?Notebook som rozobral vyčistil od prachu aj klávesnicu..A s čím ju treba vyčistiť? Vďaka

Klávesnici musíš úplně rozebrat a vyčistit - najdi si videonávod, jsou jich mraky, tam se vše potřebné dozvíš. Potřetí už to psát nebudu...

S majiteľkou som sa dohodol na výmene klávesnice..Môžem sa opýtať či bude vadiť ak Bude US klávesnica ? Rozloženie by malo byť rovnaké že? Vďaka

Rozložení jo, ale popis ne...

Takže treba Slovensku klávesnicu?