Acer Aspire E 15 nejde zapnout

Ahoj, mám starší notebook Acer Aspire E 15 s AMD A8-7100 a Radeon R7 M265. Notebook na nabíječce indikuje nabíjení, po zapnutí se roztočí ventilátor a hned se zase zastaví, ledka na indikaci zapnutí ntb svítí, zkoušel jsem to i s vyndanou baterií a nic, prostě svítí jakoby byl zapnutý, ale není, ventilátor se hned zastaví. Je to starší notebook ale byl do poslední chvíle funkční a rychlý, jako multimediální na pár esport her stačil bohatě. Děkuju za rady. Ještě jen že obrazovka ani neproblikne nic, je furt černá.

Odpovědi na otázku

Klasika Aceru, naprosto sřa.koidní napájecí obvod, měl jsem 3 notebooky od Aceru a oba kvůli tomu chcíply...Můžeš zkusit do mrtě vybít baterii a pak zase nabít, někdy to pomůže, ale spíš se s ním rozluč...

Odnést do servisu.

Typický blackscreen. Odešel (vyhřál se) spoj mezi deskou a graf. čipem.Řeší se výměnou zákl. desky, ale to se finančně (cca 3500) nevyplatí. Někdy pomůže (než to vyhodíš) zkusit desku "zapéct" v el. troubě. Mě takto "opravený" ntb funguje už dalších 5 let...

Rozebral jsem ho a složil, teď už to dělá to že se zapne, ale obrazovka ani neproblikne a notebook se jenom hřeje jako prase a kolísají otáčky ventilátoru. A to zapečení vyndám základní desku sundám chladič, a tu desku kde je jak CPU tak GPU prostě dám do trouby? A na kolik a na jak dlouho?

Ještě než se do toho pustíte malé upozornění...https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/oprava-gra...

Tak mě s tím žena vyhnala 😂 tak jedině v práci horkovzduškou

Skôr ako to upečiete, skúste pripojiť externý monitor - cez VGA.To pečenie je až posledný pokus - pred vyhodením NB.

To jsem zkoušel, ale nic

Rozsvítí se logo a víc nic nejde nabehnout co s tím prosim