» Poradna » Notebooky

Acer Aspire 6530 - z ničeho nic se vypnul a od té doby nejde obraz

Zdravím , mam notebook Acer Aspire 6530 , zničeho nic se vypnul a nejde obraz .... když ho zapnu tak se spustí ale ale zase vypne ale bez obrazu ,všechny diody svítí  Prosím o rádu. //upraven titulek z "Notebook" na výstižnější - to je proboha tak těžké nazvat to trochu konkrétněji?//

Odpovědi na otázku

Ten display se prostě nerozviti ....   Notebook norlmálně šel.....

Neproblikne ani Bios.. ??? Odešel grafický čip. Nebo odešly paměti RAM. Bez paměti nezobrazíš nic.. Odnes to do servisu na diagnostiku základní desky.

Není někde na displeji alespon čárka 1 x 4 mm?

Ne není .