» Poradna » Notebooky

Acer Aspire 5755G-2678G1T LX.RQ002.085 VS Toshiba Satellite L850-1LE PSKG8E-03K0

Budu kupovat můj první notebook v životě a tak nevím který, zvolit protože moje zkušenosti jsou omezeny pouze na desktopy.A navíc se nevyznám skoro vůbec v grafických kartách.Notebook budu nosit každý den do školy abych mohl si na něm mohl psát zápis + si na něm během mé dvouhodinové cesty rád odreagoval hraním.

Odpovědi na otázku

trochu lip to specifikus, napr kam jdes na skolu -> budes pracovat s nejakymi programi, ....

Obor informatika v ekonomice a samozřejmě nějaké programy využívat asi budu ale učitelé neupřesnily které ale nepředpokládám že nějaké extrémně náročné max. Zoner photo studio.

Obor informatika v ekonomice a samozřejmě nějaké programy využívat asi budu ale učitelé neupřesnily které ale nepředpokládám že ne nějaké extrémně náročné max. Zoner photo studio.